Pomoc w zamówieniu

Krok 1: Wybór Rangi.

Wybierz jedną spośród 9 dostępnych rang które stworzą ramkę dla Twojej personalizowanej karty.

 

Krok 2: Wybór Skórki.

Po wybraniu postaci uzyskasz wybór wszystkich dostępnych skórek danego championa - wybierz twoją ulubioną i przejdź do kolejnego kroku.

Krok 3: Wybór Czarów.

"F" is for "Flash" - ale czy na pewno? Wybierz swoją własną kombinację dwóch czarów i ustaw je w odpowiedniej dla siebie kolejności!

Krok 4: Wybór Run.

Każda postać wymaga swoich run do maksymalizacji potencjału - Ty Też wybierz runy aby Twoja karta była kompletna!

Krok 5: Uzupełnij nazwę skórki.

Po najechaniu na wybraną skórkę ukaże Ci się jej pełny tytuł - Upewnij się, że nie popełniłeś błędu i wpisz nazwę wybranej skórki.

Krok 6: Uzupełnij nazwę (nick).

Wpisz swoją nazwę używaną w grze i ciesz się skompletowaną, w pełni spersonalizowaną kartą!

Jaki jest czas produkcji?

Karty stopniowo są kolejkowane i produkowane zgodnie z kolejnością spływania zamówień. Produkcja zajmuje od dwóch do siedmiu dni roboczych.

Co jeśli nie otrzymałem/am żadnej informacji na temat realizacji zamówienia?

Oznacza to że nie mamy do czego się przyczepić i mamy wszystko co potrzebujemy 🙂 Zgodnie z czasem realizacji zamówienia prosimy o cierpliwe oczekiwanie na powiadomienie dotyczące listu przewozowego zamówionego produktu

Otrzymałem zamówienie natomiast jest uszkodzone / ma w sobie błąd niezgodny z zamówieniem.

Prosimy o niezwłoczny kontakt z nami poprzez wiadomość na maila kontakt@futcustoms.com. Niezwłocznie sprawdzimy co poszło nie tak, jeśli pomyłka leży po naszej stronie otrzymasz nowy, prawidłowy produkt

Popełniłem błąd w zamówieniu, czy mogę je zmienić?

Tak, natomiast jest to możliwe do końca dnia w którym zostało złożone zamówienie, gdy na kalendarzu pojawi się kolejny dzień karta jest już oddana do produkcji i nie możemy nanieść na niej zmian.